International Leadership Conference        
                                                                                              Odhalte tajemství NONI!
        Noni - skočit na anglické webové stránky...
Noni - Noni - Noni - Jump to a selected languageNoni -
Noni - Noni - Noni - Jump to a selected countryNoni -
Noni - Noni - Noni - Jump to a selected countryNoni -

  Vítejte na stránku s informacemi o Tahitian Noni International!


Noni - Rucz Lajos - pearl Když jsem začal prodávat Tahitian Noni™ Original Beverage, hledal jsem způsob, jak obohatit svoji finanční situaci. Nikdy bych neuvěřil, že by mohl ovlivnit můj život. Ráno se probudit s lepším pocitem a velkou pohodou. Mé zdraví a energie se značně zlepšily, na život se dívám pozitivněji a s nadhledem, než v dřívějších letech. Tento poznatek mi pomohl jak po stránce zdravotní, tak i finanční. Prodej Tahitian Noni™ Original Beverage mi dal svobodu, po které jsem vždy toužil. Více o noni...


  Počátky a Osud

Udělejte si výlet na sledujte historii noni:
Noni - Počátky a Osud Video prehráte kliknutím na obrázok!


  TNI OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOST  


Noni - Bezkonkurenční růst: TNI je jednou z nejrychleji rostoucích společností v historii síťového marketingu nebo jinak. A růst pokračuje i dnes.!


Noni - Záznam výplaty: TNI je $ 2,2 miliardy vyplacena provize TNI samostatný produkt Consultants od roku 1996.

Noni - Noni výzkumy: 14 klinických studií na Tahitian Noni™ Original Beverage dokončena, zveřejněné v-procesu, nebo probíhá. Ukázat všechny výhody z noni ovoce.Noni - TNI má 42 lokálních produktů klinických studií o přínosu noni prvků: noni džus, noni džus listů, extrakt z listů noni a Noni olej.Noni - Global patenty: Jediný známý proces extrakce, který chrání a zachovává důležité složky šťávy z ovoce, je ten náš. Naše patentem chráněné složení šťávy NONI vytváří s ostatními léky a potravinami synergický účinek.

Noni - Nikdo neví lépe noni: Firma Tahitian Noni International byla první, která uvedla na trh produkt ze šťávy NONI s použitím jeho plodů jako hlavní složky. Přečtěte si více o noni...


Noni - Tahitská Noni ovocná šťáva je nenapodobitelná: Postup společnosti Tahitian Noni International, který zahrnuje techniky sklizně, kontrolu pro zajištění jakosti, (která začíná již při sběru, pokračuje při extrakci a stabilizaci šťávy), způsob balení, to vše je patentované a jedinečné. Proces Video prehráte kliknutím na link...


Noni - šetrné k životnímu prostředí: Všechny operace TNI opustit zdroj ostrovy Tahiti Nui v jejich původní, nenarušené stavu.Neuvěřitelné produkty: Tahitian Noni™ Original Beverage je nejdostupnějším zdrojem biologicky aktivních látek v obsažených v ovoci noni, nacházejícím se na světovém trhu... Obchod pro Tahitian Noni™ produkty!Noni - Vědečtí odborníci: Společnost Tahitian Noni International má vybudované vztahy s uznávanými odborníky na rostlinu Morinda citrifolia, Dr.Ralph Heinike a Phd.Johannes Westendorf. Také profitujeme z výzkumu na firmě nezávislých odborníků, jako je např. .Noni - Obchodní příležitosti: TNI na odškodnění, protože plán je stejné na celém světě, můžete si vytvořit svoje downline všude, kde si vyberete! Klikněte zde pro registraci...


  GRIFFIN HILL CONSULTING ZPRÁVA


"Tahitian Noni International je jedním z nejrychleji-rostoucí
soukromé společnosti všech dob!"

Griffin-Hill Consulting, marketingového výzkumu společnosti.

Noni - Scott Baird - CEO of Griffin-Hill Video prehráte kliknutím na obrázok!

  KONTAKT!

Noni - Tahitian Noni™ Original Beverage Abychom mohli stále zlepšovat náš profesionální servis a služby, je pro nás velmi důležitý váš názor! Prosím použijte níže uvedený formulář (Pole je třeba vyplnit označením * vazba!):
Jméno *

Telefon

E-mail *

Vyberte vaši zemi

Zpráva 

Pokud jsou všechny kontaktní informace je správná, klikněte na 'Odeslat' tlačítko!
                     

  Ze stromu na láhev

Společnost Tahitian Noni International, jako jediná na trhu NONI řídí proces od začátku až do konce, od sběru plodů až po dodání v láhvi každému spotřebiteli.
Noni - Ze stromu na láhev
Video prehráte kliknutím na obrázok!

  Suroviny z NONI

Každý z Tahitian Noni™ výrobků může být zpětně dohledat ke konkrétní části stromu noni: ovoce, listy nebo semena. Každá z nich nabízí specifické užitky, spojené a posílený našich konečných výrobcích.

Noni - fruit OVOCE: Poskytuje silné antioxidanty, podporuje imunitní systém a zvyšuje energii. Představuje klíčovou přísadu v Tahitian Noni™ Original Beverage a dalších výrobcích.Noni - leaf LISTY: Pomáhají utišit podrážděnou pokožku, jakož i pomoci tělu se zažíváním. Je základem Tahitian Noni™ dopisových séra a Tahitian Noni™ Noni listového spray.


Noni - seed SEMENA: Súbohaté na kyselinu linolenové a základní mastné kyseliny, které napomáhají zdraví pokožky a její zvlhčování. Zdroj našeho drahocenného Tahitian Noni™ semenný olej.


  HISTORIE NONI

4000-2000 př.nl: Před více jak 2000 léty přepluli mořeplavci z jihovýchodní Asie se svými odolnými katamarány Tichý oceán a osídlili Tahiti a okolní ostrovy (dnešní Francouzskou Polynésii). Na palubě měli pouze to nejnutnější k přežití: jídlo, ošacení, nástroje a léčivé rostliny, včetně NONI, kterou opatrovali jako svatou rostlinu. Tato byla již zmíněna ve starých spisech Ayurvédy, jako symbol dlouhověkosti. Noni, tehdy nazývána Ashyua, či Och, byla pokládána za strom života.

500 př.nl - 200: V celé Polynésii byla a je rostlina NONI tradičně užívána k tišení bolesti, léčení zánětů, poranění a dalších kožních problémů, interních onemocnění, nevolností, otrav z jídla, horeček, infekcí, poranění, průjmů, zácpy, menstruačních bolestí, poranění od hmyzu a zvířat a potíži, vyvolaných stářím.

1769: První Evropan, který se seznámil s touto rostlinou byl kapitán James Cook, který v roce 1768 se svou lodí Endeavour objevil Tahiti a okolní ostrovy.

1955: Dvěstě let později, v padesátých letech minulého století se uvádí ovoce Noni v Příručce pro přežití americké armády. Zhruba ve stejnou dobu americký lékař německého původu Dr. Ralph Heinecke objevil důležitou biochemickou sloučeninu, která pomáhá vytvářet v těle alkaloid Xeronin.

1993: Dva američtí vědci v potravinovém průmyslu, John Wadswoth a Stephen Story, v r. 1994 přistoupili ke zpracování Noni jinak než ostatní. Proč z Noni něco brát a strkat to do léků? Ovoce necháme tak jak je, řekli si, ochutíme ho, aby se dalo konzumovat a najdeme recept, jak uchovat jeho léčivé vlastnosti na delší dobu. Jaké bylo jejich zklamání, když se dozvěděli, že stromy ovoce Noni byly z velké části vykáceny, neboť jejich pach rušil turisty navštěvující tento nádherný ostrov.

1996-2011: Díky kombinaci odborných znalostí potravin vědy, průmyslu zkušenosti a obchodní a marketingové prozíravost, je položen základní kámen pro vytvoření nové revoluční venture: Tahitian Noni International. Dnes Tahitian Noni Mezinárodní působí ve více než 70 zemích, s prodejem více než 500 milionů dolarů / rok. ...a je to jen začátek!