International Leadership Conference        
                                                                                               ATRASKITE PASLAPTIS NONI!
        Tahitian Noni - Peršokti į anglų puslapį...
Noni - Noni - Noni - Jump to a selected languageNoni -
Noni - Noni - Noni - Jump to a selected countryNoni -
Noni - Noni - Noni - Jump to a selected countryNoni -

  Sveikina jus apsilankius Tahitian Noni International!


Noni - Rucz Lajos - pearl Kai aš pradėjau pardavinėti Tahitian Noni™ Original Beverage, aš ieškojau būdo, kaip papildyti mano pajamas. Aš niekada to nebūčiau pagalvojęs kokią itaką, tai turės mano gyvenime. Aš atsikeliu jausdamasis geriau. Mano sveikata ir energijos kiekis pagerėjo ir aš jaučiu, kad gyvenimas daug spalvingesnis negu prieš tai! Ne tik mano sveikata pagerėjo, bet ir mano finansinė padėtis. Pardavinėjimas Tahitian Noni™ produktų suteikė man laisvę, kurios aš taip labai norėjau. Nebesijaučiu prirakintas prie ofiso. Vietoj to, aš džiaugiuosi savo gyvenimu, šeima ir draugais. Ačiu, už tai nuostabioms sultims ir puikiai kompanijai! Sužinokite daugiau apie noni...


  Kilmė ir likimas!

Žiūrėkite noni vaisių ir Noni istoriją:
Noni - Origins & Destiny Paspauskite ant paveikslėlio, jei norite žiūrėti video!


  13 PRIEŽASTYS: Kodėl verta naudotis TNI galimybę?  


Noni - Neprilyginamas augimas : TNI yra viena iš greičiausiai augančių kompanijų istorijoje, tinklinėje prekyboje. Ir tas augimas vis dar tęsiasi.

Noni - Rekordiniai išmokėjimai: TNI išmokėjo daugiau nei $2.2 bilijonų Nepriklausomiems Produkto Konsultantams.

Noni - Noni tyrinėjimai: 14 klinikinių Tahitian Noni™ Sulčių tyrimų užbaigta, išleista, procese arba tikrinama. Visi įrodo noni vaisiaus naudąNoni - 42 klinikiniai tyrimai pateikia informaciją apie noni lapų ir sėklų naudą juos atitinkamai naudojant.Noni - Pasauliniai patentai: TNI turi daugiau nei 52 patentų visame pasaulyje, tai suteikia ilgalaikę Tahitian Noni produktų formulės apsaugą. Žiūrėkite mūsų patentus.

Noni - Niekas nežino geriau apie noni: Mes buvome pirmieji, mes esame ilgiausiai, ir mes darome daugiausiai tyrimų. Sužinokite daugiau apie noni...


Noni - Nesulyginama kokybė: Visas procesas nuo derliaus auginimo technikos iki sulčių formulės yra mūsų nuosavybė. Mūsų šešių žingsnių sistema kontroliuoja visą procesą nuo medžio iki butelio. Žiūrėti vaizdo įrašą apie procesą...


Noni - Ekologiškai draugiški: Visa mūsų veikla palieka Tahiti Nui salas jų originalioje, nesugadintoje būsenoje.Noni - Nuostabūs produktai: Tahitian Noni™ produktai yra pirmosios šios rūšies sultys, prabangūs veido priežiūros produktai, kūno svorio valdymo produktai, kurie yra specialiai sukurti moterims virš 40 metų Pirkite Tahitian Noni™ produktus!

Noni - Moksliniai ekspertai: Morinda citrifolia ekspertai Dr. Ralph Heinicke ir Phd.Johannes Westendorf pasisako tik už Tahitian Noni™ Original Beverage.

Noni - Įdarbinimas: TNI Kompensavimo planas yra toks pat visame pasaulyje, dėl to jūs galite kurti savo organizaciją kur tik norite! Ar esate pasiruošę tapti Nepriklausomu Produkto Konsultantu?


  GRIFFIN HILL CONSULTING Pranešimas


"'Šiuo metu yra mažiau nei penkios kompanijos, kurios konkuruoja su ypatingu Tahitian Noni International augimu!"
Griffin-Hill Consulting, rinkos tyrimų bendrovė.

Noni - Scott Baird - CEO of Griffin-Hill Paspauskite ant paveikslėlio, jei norite atkurti vaizdo!


  KONTAKTAS!

Noni - Tahitian Noni™ Original Beverage Siųsti elektroninį laišką RUCZ LAJOS, jūsų vadovui, prašome užpildyti šią formą:
Jūsų vardas *

Jūsų telefono numeris

Jūsų elektroninis pašto adresas *

Pasirinkite savo šalį

Papildomi komentarai 

Jei visa tai, kontaktinė informacija yra teisinga spauskite į "Siųsti" mygtuką!
                     

  Nuo medžio iki butelio

Pažiūrėkite į Tahitian Noni™ Original Beverage gaminimo nuo noni vaisiaus iki butelio procesą. Šiame video pamatysite surinkimo ir kokybės užtikrinimo procesus.
Noni - Nuo medžio iki butelio
Paspauskite ant paveikslėlio, jei norite žiūrėti video!

  NONI DALYS

Kiekvienas Tahitian Noni™ produktas gali būti atsektas iki noni medžio: vaisiaus, lapų ir seklų. Noni medis siūlo ypatingą naudą, kuri yra panaudojama mūsų produktuose.

Noni - fruit Vaisius: Suteikia antioksidantus, taip pat energijos ir gali sustiprinti imuninę sistemą. Svarbiausias ingredientas Tahitian Noni™ Original Beveragee ir kitur.
Noni - leaf Lapai: Padeda nuraminti jautrią odą. Jų yra Tahitian Noni™ Noni Leaf Serum ir Tahitian Noni™ Noni Leaf Spray.
Noni - seed Sėklos: Turtingos linolo rūgšties, kurios padeda odos sveikatai. Tai yra Tahitian Noni™ Oil šaltinis.


  TRUMPA NONI ISTORIJA

4000-2000 P.m.ē.: Nuostabaus grožio Pietų Ramiojo vandenyno salose augalai ir vaistažolės gydymui buvo naudojami tūkstančius metų. Kahunai - Taičio, Polinezijos vaistininkai - ypač mėgo vietinį augalą vadinamą NONI (liet. - citrininė morinda).

500 P.m.ē. - 200 M.ē.: Jis užauga iki 6-7 metrų aukščio. Tai ištisus metus žydintis ir vaisius brandinantis medis, per mėnesį galintis duoti iki 1000 kg derliaus. Savo gydomosiomis savybėmis lenkia 80 kitų šios šeimos augalų. NONI augalo vaisius yra bulvės dydžio, žalios arba geltonos spalvos, pusiau permatomo, primenančio vašką paviršiaus. Polineziečiai iš tolo atpažįsta šį vaisių iš jo aštraus specifinio kvapo, primenančio sugedusio sūrio kvapą.

1769: Kapitonas James Cook ir jo įgulos atrasti Rojaus salos Taitis ir atkreipkite dėmesį į plačiai paplitusį se noni tarp gyventojų. Vakarųliteratūroje aprašymų apie NONI atsirado XIX amžiuje. Šiandien citrinine morinda domisi pasaulio mokslininkai, mitybos specialistai.

1955: Ralphas Heinicke nustatė, kad dideli prokseronino kiekiai yra NONI augalo,augančio Prancūzijos Polinezijoje (Taityje), vaisiuose.

1993: du amerikiečių sveikos mitybos specialistai Stephenas Storey ir Johnas Wadsworthas susipažino su unikaliu vaisiumi, atvežtu iš Prancūzijos Polinezijos.Trejus metus buvo atliekami NONI vaisių tyrimai ir vystoma sulčių gamybos technologija.

1996-2011: Su kombinacija maisto mokslo žinias, patirtį, pramonės, verslo ir prekybos Bystrość, fondas yra numatyta sukurti revoliucingasis nauja įmonė: Tahitian Noni International. Tahitian Noni™ produktų efektyvumas lydi mus į stebinantį augimą ir plėtrą. Mūsų pirmų metų prekyba viršijo $6 milijonus; dabar mažiau nei po 12 metų mūsų metinė prekyba viršija $500 milijonų. Tahitian Noni International vykdo verslą daugiau nei 70-yje šalių. ...ir tai tik pradžia!