International Leadership Conference        
                                                                                                        Odkryj sekret NONI!
        Noni - przejść do strony internetowej w języku angielskim...
Noni - Noni - Noni - Jump to a selected languageNoni -
Noni - Noni - Noni - Jump to a selected countryNoni -
Noni - Noni - Noni - Jump to a selected countryNoni -

  Witamy w Tahitian Noni International!


Noni - Rucz Lajos - pearl Kiedy zacząłem sprzedawać TAHITIAN NONI™ Original Beverage, chciałem jedynie zwiększyć swoje dochody. Nigdy nie myślałem, że jego spożywanie może zmienić moje życie. Codziennie budziłem się w coraz lepszym nastroju i pełen optymizmu. Moje samopoczucie i zdrowie poprawiały się, i teraz jestem pozytywniej nastawiony do życia, niż w poprzednich latach! Nie tylko moje zdrowie uległo poprawie, ale także i stan finansowy. Sprzedaż produktów Tahitian Noni™ dała mi wolność, o jakiej zawsze marzyłem. Nie muszę dłużej być przykuty w biurze. Zamiast tego, mam możliwość cieszenia się życiem z moją rodziną i przyjaciółmi - a to wszystko dzięki wspaniałemu sokowi i doskonałej Firmie! Więcej o noni...


  Pochodzenie i Przeznaczenie!

Obejrzyj historię owocu noni:
Noni - Pochodzenie i Przeznaczenie Kliknij na obrazek żeby odtworzyć!


  TNI MOŻLIWOŚCI  


Noni - Niezrównana wzrostu: TNI jest jednym z najszybciej rozwijających się firm w historii, marketingu sieciowego lub w inny sposób. I że wzrost trwa do dziś.

Noni - Notowany wzrost: Z rocznej sprzedaży otrzymaliśmy ponad 2,2 miliarda dolarów. W przeciągu ostatnich dziesięciu lat nasza historia pokazuje fenomenalny rozwój. Ten dynamiczny wzrost sprzedaży jest kontynuowany.

Noni - Badania Noni: 14 badań klinicznych u ludzi na Tahitian Noni™ Original .Noni - TNI posiada 42 miejscowych produktów badaniach klinicznych na korzyści płynące z elementów noni: sok noni, sok z liści noni, ekstrakt z liści noni i olej z nasion noni.Noni - Patenty wdrożone i patenty w toku zatwierdzania: Mamy patenty na błonnik noni w produktach dla zwierząt, na serum z liści noni, olej z nasion noni oraz opracowujemy patenty na inne składniki noni i procesy ich przetwarzania.

Noni - Nikt nie zna noni lepiej: My byliśmy pierwsi, najdłużej zajmujemy się noni, zrobiliśmy najwięcej badań. Czytaj więcej o noni...


Noni - Nieporównywalna jakość: Cała technologia produkcji soku, począwszy od zbioru owoców, jest kompletnie opracowana. Nasz sześcio - stopniowy system starannie sprawdza cały proces, począwszy od zerwania owoców z drzewa, aż do butelkowania soku. Obejrzyj film o procesie...


Noni - Ekologicznie i przyjaźnie: Wszystkie operacje wykonywane po opuszczeniu wyspy Tahiti Nui, mają na celu zachowanie jej charakteru w oryginalnym i niezniszczonym stanie.Noni - Niewiarygodne produkty: Produkty Tahitian Noni™ to: luksusowa linia kosmetyków do pielęgnacji, wyszczuplająca linia dla kobiet, produkty przeznaczone specjalnie dla zwierząt i wiele innych Zakupy produktów Tahitian Noni™!Noni - SNaukowcy: Sławny badacz Morinda citrifolia Dr. Ralph Heinicke i Phd.Johannes Westendorf potwierdzają skuteczne działanie soku Tahitian Noni™.Noni - Warunki rekrutacyjne: Ponieważ Plan Kompensacyjny TNI jest taki sam na całym swiecie, i Ty możesz zbudować swoją sieć Dystrybutorów, gdzie tylko zechcesz! Proces zostania Niezależnym Konsultantem jest szybki i łatwy...


  GRIFFIN HILL CONSULTING SPRAWOZDANIE


"Nie więcej niż pięć firm w świecie nowoczesnego biznesu może konkurować z dynamicznym rozwojem firmy Tahitian Noni International!"
Griffin-Hill Consulting, obrotu badań firmy.

Noni - Scott Baird - CEO of Griffin-Hill Kliknij na obrazek żeby odtworzyć!  KONTAKT!

Noni - Tahitian Noni™ Original Beverage Aby wysłać email do RUCZ LAJOS Wypełnij:
Twoje imię *

Numer telefonu

Adres email *

Wybierz swój kraj

Dodatkowe informacje 

Jeżeli wszystkie informacje kontaktowe są poprawne, należy kliknąć na "Wyślij" znajdujący się!
                     

  od Drzewka po Butelkę

Inne firmy, które próbowały imitować niezwykłą jakość Tahitian Noni™ Original Beverage nie mogą dorównać kontroli posiadanej przez Tahitian Noni International na każdym ze stadiów produkcji.
Noni - od Drzewka po Butelkę
Kliknij na obrazek żeby odtworzyć!

  ELEMENTY NONI

Każdy produkt Tahitian Noni™ może wywodzić się z następującej części drzewa noni: owoców, liści lub nasion. Każda z jego części oferuje specyficzne działanie, które jest wykorzystywane dla wzmocnienia naszych końcowych produktów.

Noni - fruit Owoce: Dostarczają antyoksydanty o ogromnej mocy, wzmacniają system immunologiczny i dodają energii. Są istotnym składnikiem Tahitian Noni™ Original Beverage i innych produktów.
Noni - leaf Liście: Pomagają koić podrażnioną skórę i wspomagają trawienie. Używane są do produkcji Tahitian Noni™ Leaf Serum i Tahitian Noni™ Leaf Spray.Noni - seed Nasiona: Są bogate w kwas linolowy i kwas tłuszczowy, który pomaga zachować zdrową i nawilżoną skórę. Nasz drogocenny Olejek Tahitian Noni™ pochodzi z nasion noni.


  HISTORIA NONI

4000-2000 rpne: Owoc i sok z drzewa Morinda citrifolia (Noni) był używany przez Polinezjan od ponad 2000 lat. Wyspy Polinezji zostały odkryte wiele dziesiątków lat temu przez wędrowców z Azji, którzy wypłynęli na poszukiwanie nowych ziem, w drewnianych prostych łodziach. Ich celem było dotarcie na wschód do owianych legendą bajkowych wysp Pacyfiku. Zabierali ze sobą najważniejsze przedmioty oraz nasiona cennych roślin m.in. pewnej tropikalnej rośliny, którą nazwali "No-ni" co w ich języku oznaczało "wmieszać w coś".

500 rpne - 200: Bardzo szybko owoce drzewa Noni stały się na wyspach najważniejszym elementem medycyny ludowej. Owoc Noni na wyspach był używany nie tylko w celach leczniczych. Miejscowi ludzie uważali, że mieszka w Noni "duch drzewa" miejscowi wierzyli w "ducha drzemiącego w drzewie Noni". Tradycyjni uzdrowiciele na Polinezji stosowali Noni w świętych rytuałach. Owoce Noni były również chętnie spożywane przez mieszkańców wysp, ze względu na cenne źródło niezbędnych witamin i minerałów.

1769: Pierwsze zapiski o właściwościach rośliny sporządził w 1769 roku kapitan James Cook, który zetknął się z nim na Tahiti. Owoce jadano w czasach głodu, aby poprawić kondycję organizmu.

1955: W czasie badań nad ananasem dla firmy Dole na Hawajach, dr Ralph Hainicke rozpoczyna równoległe niezależne studia owocu noni badaniami potwierdza opinie mieszkańców rejonu Południowego Pacyfiku o wielkiej pro zdrowotnej przydatnoci roliny noni

1993: W 1993, uczeni John Wadsworth i Stephan Story spece od żywności odkryli owoc Noni przez przyjaciela, który ostatnio wrócił z francuskiej Polinezji. Prowadzili oni badania nad owocami Noni przez długi okres. Dopiero po trzech latach stworzyli metodę na sporządzenie i przechowywanie soku z owoców Noni bez utraty ich właściwości leczniczych oraz zawartych w owocach mikroelementów.

1996-2011: W lipcu 1996, Tahitiański Sok Noni został wprowadzony do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Sok Noni nigdy przedtem nie był sprzedawany na żadnym rynku w świecie. Dzisiaj Tahitian Noni International prowadzi działalność w ponad 70 krajach, ze sprzedażą ponad 500 milionów dolarów rocznie. ...a to dopiero początek!