International Leadership Conference        
                                                                                              Odhaľte tajomstvo NONI!
        Noni - skočiť na anglickej webovej stránky...
Noni - Noni - Noni - Jump to a selected languageNoni -
Noni - Noni - Noni - Jump to a selected countryNoni -
Noni - Noni - Noni - Jump to a selected countryNoni -

  Vitajte na stránku s informáciami o Tahitian Noni International!


Noni - Rucz Lajos - pearl Keď som začal predávať Tahitian Noni™ Original Beverage, hľadal som spôsob, ako obohatiť svoju finančnú situáciu. Nikdy by som neuveril, že by mohol ovplyvniť môj život. Ráno sa zobudiť s lepším pocitom a veľkou pohodou. Moje zdravie a energie sa výrazne zlepšili, na život sa pozerám kladnejšie as nadhľadom, ako v predchádzajúcich rokoch. Tento poznatok mi pomohol ako po stránke zdravotnej, tak aj finančné. Predaj Tahitian Noni™ mi dal slobodu, po ktorej som vždy túžil. Pracujem v kancelárii, vychutnávate si život, slobodu, rodinu, priateľov, vďaka báječnému a úžasnému Tahitian Noni™ Original Beverage. Viac o noni...


  Začiatky a Osud!

Sledujte histórii noni ovocia:
Noni - Začiatky a Osud Video prehrate kliknutím na obrázok!


  TNI OBCHODNÉ PRÍLEŽITOSTI  


Noni - Bezkonkurenčná rast: TNI je štvrtá najrýchlejšie rastúca spoločnosť sveta!

Noni - Záznam výplaty: TNI je $ 2,2 miliardy vyplatená provízia TNI samostatný produkt Consultants od roku 1996.

Noni - Noni výskumy: 14 klinických štúdií na Tahitian Noni™ Original Beverage dokončená, uverejnenej v-procese, alebo prebieha. Zobraziť všetky výhody z noni ovocia.Noni - TNI má 42 lokálnych produktov klinických štúdií o prínose noni prvkov: noni džús, noni džús listov, extrakt z listov noni a Noni olej.Noni - Global patenty: Jediný známy 52 proces extrakcie, ktorý chráni a zachováva dôležité zložky šťavy z ovocia, je ten náš. Naša patentom chránené zloženie šťavy Noni vytvára s ostatnými liekmi a potravinami synergický účinok.

Noni - Nikto nevie lepšie noni: Firma Tahitian Noni International bola prvá, ktorá uviedla na trh produkt zo šťavy Noni s použitím jeho plodov ako hlavné zložky. Prečítajte si viac o noni...


Noni - Tahitská Noni ovocná šťava je nenapodobitelná: Postup spoločnosti Tahitian Noni International, ktorý zahŕňa techniky zberu, kontrolu pre zabezpečenie kvality, (ktorá sa začína už pri zbere, pokračuje pri extrakcii a stabilizáciu šťavy), spôsob balenia, to všetko je patentované a jedinečné. Proces Video prehrate kliknutím na link...


Noni - šetrné k životnému prostrediu: Všetky operácie TNI opustiť zdroj ostrovy Tahiti Nui v ich pôvodnej, nenarušenej stavu.Noni - Neuvěřitelné výrobky: TAHITIAN Noni™ Original Beverage je najdostupnejším zdrojom biologicky aktívnych látok obsiahnutých v ovocí noni, nachádzajúcom sa na svetovom trhu, chceme byť atraktívne, zdravé, aktívne a viesť intenzívny život, TePoema/Moea - Luxusné rad kvalitnej kozmetiky... Obchod pre Tahitian Noni™ produkty!

Noni - Vedeckí odborníci: Spoločnosť Tahitian Noni International má vybudované vzťahy s uznávanými odborníkmi na rostlinu Morinda citrifolia, Dr.Ralph Heinike a Phd.Johannes Westendorf. Tiež profituje z výskumu na firme nezávislých expertov, ako je napr Dr.Neil Solomon.Noni - Obchodné príležitosti: TNI na odškodnenie, pretože plán je rovnaké na celom svete, môžete si vytvoriť svoje downline všade, kde si vyberiete! Kliknite tu pre registráciu...


  GRIFFIN HILL CONSULTING SPRÁVA


"Tahitian Noni International je jedným z najrýchlejšie-rastúce
súkromné spoločnosti všetkých dôb!"

Griffin-Hill Consulting, marketingového výskumu spoločnosti.

Noni - Scott Baird - CEO of Griffin-Hill Video prehrate kliknutím na obrázok!  KONTAKT!

Noni - Tahitian Noni™ Original Beverage Aby sme mohli naďalej zlepšovať náš profesionálny servis a služby, je pre nás veľmi dôležitý váš názor! Prosím použite nižšie uvedený formulár (Polia je potrebné vyplniť označením * väzba !):
Meno *

Telefon

E-mail *

Vyberte vašu krajinu

Správa 

Ak sú všetky kontaktné informácie je správna, kliknite na 'Odoslať' tlačidlo!
                     

  Zo stromu na fľašu

Spoločnosť Tahitian Noni™ Original Beverage, ako jediná na trhu Noni riadi proces od začiatku až do konca, od zberu plodov až po dodaní vo fľaši každému spotrebiteľovi.
Noni - Zo stromu na fľašu
Video prehrate kliknutím na obrázok!

  Suroviny z NONI

Každý z Tahitian Noni™ výrobkov môže byť spätne vystopovaný ku konkrétnej časti stromu noni: ovocie, listy alebo semená. Každá z nich ponúka špecifické úžitky, spojené a posilnené v našich finálnych výrobkoch.

Noni - fruit OVOCIE: Poskytuje silné antioxidanty, podporuje imunitný systém a zvyšuje energiu. Predstavuje kľúčovú prísadu v Tahitian Noni™ Original Beverage a ostatných výrobkoch.Noni - leaf LISTY: Pomáhajú utíšiť podráždenú pokožku, ako aj napomôcť telu so zažívaním. Je základom Tahitian Noni™ listového séra a Tahitian Noni™ Noni listového spray.


Noni - seed SEMENÁ: Súbohaté na kyselinu linoleovú a základné mastné kyseliny, ktoré napomáhajú zdraviu pokožky a jej zvlhčovania. Zdroj nášho drahocenného Tahitian Noni™ Semenný olej.


  HISTÓRIA NONI

4000-2000 pnl: Pred viac ako 2000 rokmi prepluli moreplavci z juhovýchodnej Ázie sa svojimi odolnými katamarány Tichý oceán a osídlili Tahiti a okolité ostrovy (dnešnej Francúzskej Polynézii). Na palube mali len to najnutnejšie k prežitie: jedlo, šatstvo, nástroje a liečivé rastliny, vrátane Noni, ktorú zohľadnila ako svätú rastlinu. Táto už bola spomenutá v starých spisoch Ayurveda, ako symbol dlhovekosti. Noni, vtedy nazývaná Ashyua, alebo Och, bola považovaná za strom života.

500 pnl - 200: V celej Polynézii bola a je rastlina Noni tradične používaná na tieseň bolesti, liečenie zápalov, poranení a iných kožných problémov, interných ochorení, nevoľnosťou, otravy z jedla, horúčky, infekcie, poranenia, hnačky, zápchy, menštruačných bolestí, poranenia od hmyzu a zvierat a potíži, vyvolaných starnutím.

1769: Prvý Európan, ktorý sa zoznámil s touto rastlinou bol kapitán James Cook, ktorý v roku 1768 so svojou loďou Endeavour objavil Tahiti a okolité ostrovy. Spolu s botaniky Joseph Banks boli prítomní ceremoniáli, pri ktorom boli mladí muži tetovanie znaky príslušnosti ku svojmu kmeňu.

1955: Dvesto rokov neskôr, v päťdesiatych rokoch minulého storočia sa uvádza ovocie Noni v Príručke pre prežitie americkej armády. Približne v rovnakom čase americký lekár nemeckého pôvodu Dr Ralph Heinecke objavil dôležitú biochemickú zlúčeninu, ktorá pomáha vytvárať v tele alkaloid Xeronin.

1993: Dvaja americkí vedci v potravinovom priemysle, John Wadswoth a Stephen Story, v r. 1994 pristúpili ku spracovanie Noni inak ako ostatné. Prečo z Noni niečo brať a strkat to do liekov? Ovocie necháme tak ako je, povedali si, ochutíme ho, aby sa dalo konzumovať a nájdeme recept, ako uchovať jeho liečivé vlastnosti na dlhšiu dobu. Na starej vulkanickej pôde, bohaté na výživné látky, rástlo divoko tisíce a tisíce stromov Noni.

1996-2011: Tri roky trvajúci výskum vo svojej spoločnosti Morinda (Tahitian Noni International) priniesol vskutku unikátny výsledok, Tahitian Noni™ Original Beverage. Dnes Tahitian Noni Medzinárodné podniká vo viac ako 70 krajín, s predajom viac ako 500 miliónov dolárov ročne. ...a je to len začiatok!