International Leadership Conference        
                                                    Відкрийте для себе секрет NONI!
Noni - Noni - Noni - Jump to a selected languageNoni -
Noni - Noni - Noni - Jump to a selected countryNoni -
Noni - Noni - Noni - Jump to a selected countryNoni -

  Ласкаво просимо на сайт Tahitian Noni International!


Noni - Rucz Lajos - pearl Коли я почав торгувати TAHITIAN NONI™ Original Beverage, я просто шукав додатковий заробіток. Я й уявити собі не міг, якими виявляться наслідки. Прокидаючись, я почуваю себе набагато краще. Моє здоров'я покращився, у мене з'явилося більше сил, і я дивлюся на життя оптимістичніший, ніж коли-небудь за багато років! Але покращився не тільки моє здоров'я, мої доходи теж стали збільшуватися. Торгівля продукцією Tahitian Noni™ дала мені ту свободу, про яку я завжди мріяв. Я більше не відчуваю себе прив'язаним до офісу. Замість цього я можу насолоджуватися життям разом з родиною та друзями. За це я повинен бути вдячний чудовому соку та чудової компанії! Більш докладно про ноні...


  Походження і доля!

Дивитися історію Noni фруктів:
Noni - Походження і доля Натисніть на зображення для перегляду відео!


  TNI Можливість  


Noni - Зростання, що встановлює рекорди: Із щорічними продажами, що перевищують півмільярда доларів США, досягнутими менше, ніж за десятиліття, наша історія - це історія феноменального зростання. І невпинне зростання темпів продажів продовжується.

Noni - запис виплати: TNI має $ 2200000000 виплачується в комісії TNI Незалежних Консультантів з 1996 року.

Noni - Noni досліджень: 14 людей клінічних досліджень з Tahitian Noni™ Original .Noni - TNI має 42 актуальних продуктів клінічних досліджень про переваги ноні елементів: сік ноні, ноні листя сік, ноні екстракт листя і олії насіння ноні.Noni - Патенти і Патентні Заявки: Ми маємо патенти на волокно ноні в продуктах для тварин, листову сироватку ноні, олію з насіння ноні, а також патентні заявки на численні інші інгредієнти та процеси.

Noni - Ніхто не знає ноні краще: Ми були першими, ми займаємося цим найдовше, і ми проводимо найбільше досліджень. Читайте більше про Noni...


Noni - Незрівнянна якість: Усе - від техніки збирання врожаю до виробництва соку - повністю належить нам. Наша шестикрокова система дбайливо контролює весь процес, від дерева до пляшки. Дивитися відео про процес...


Noni - Дружні до навколишнього середовища: Усі наші операції залишають острови Таїті Нуї, що є джерелом ноні, у їхньому первинному, незабрудненому стані.Noni - Надзвичайні продукти: Продукция Tahitian Noni™ є неперевершеною. Лінія елітної продукції для догляду за обличчям, лінія для жінок, що хочуть схуднути, а також продукція, вироблена спеціально для тварин--це лише кілька прикладів нашої продукції. Купити продукцию Tahitian Noni™!

Noni - Експерти-науковці: Славнозвісні експерти з рослини Morinda citrifolia, доктор Ральф Хайніке та Phd.Johannes Westendorf схвалюють лише сік Tahitian Noni™.Noni - Плавне залучення: Оскільки Компенсаційний план ТНІ є однаковим скрізь по світу, В можете побудувати свої нижні рівні там, де захочете! Стати Незалежним Консультантом...


  Гріффін Хілл Консалтинг доповідь


"Є мешн ніж п'ять компаній в сучасній історії, що можуть конкурувати з Таітіан Ноні Інтернешнл за темпами зростання!"
Griffin-Hill Consulting, маркетингового дослідження компанії.

Noni - Скотт Бейрд - Консультант Гріффін Хілл Натисніть на зображення для перегляду відео!  Контакт!

Noni - Cik Tahitian Noni™ Щоби послати е-мейл до RUCZ LAJOS (ID=1472061), вашому основному консультанту, будь-ласка заповніть цю анкету: (Для того, щоб заповнити поля зі знаком * є обов'язковими!):
Ваше ім'я˙ *

Ваш телефон

Ваш е-мейл *

Країна

Додаткові коментарі: 

Якщо все контактна інформація правильна, будь ласка, натисніть на роботу кнопки "Послати"!
                     

  Від дерева до пляшки

Подивіться, як Tahitian Noni™ Original Beverage виготовляється з дерева Noni на пляшку, що у вашому холодильник. Включаючи видобутку, переробки та якості процесів.
Noni - Від дерева до пляшки
Натисніть на зображення для перегляду відео!!

  Складові Ноні

У кожній продукції Тahitian Noni™ можна знайти складові дерева ноні: фрукт, листя та насіння. Кожний з цих компонентів пропонує особливі переваги, які підкреслено та посилено в нашій кінцевій продукції.

Noni - Плод Фрукт: Містить потужні антиоксиданти, зміцнює імунну систему та підвищує енергійність. Основний інгредієнт в Tahitian Noni™ Original Beverage тощо.

Noni - Листья Листя: Допомагає пом'якшити подразнену шкіру і допомагає організму належним чином перетравлювати їжу. Знаходиться в Листовій Сироватці Ноні ТАHITIAN NONI™ і Листовому Чаю ТАHITIAN NONI™.


Noni - Семена Насіння: Багате на линолієву кислоту, важливу жирну кислоту, яка допомагає шкірі залишатися здоровою і зволоженою. Джерело нашої дорогоцінної Олії з Насіння ТАHITIAN NONI™


  Історія Ноні

4000-2000 до н.e.: Більше двох тисяч років тому предки нинішніх полінезійцев покинули Південно-Східну Азію у пошуках нових заморських земель. Взявши з собою свої сім'ї, відважні переселенці не забули і про священних рослинах, необхідних для виживання: кокос, пандан, таро і безцінний рослина ноні, що зберігає секрети здоров'я. Перевезення таким чином рослини були висаджені на вулканічних островах Таїті.

500 до н.e. - 200 н.e.: Дико виростають дерева ноні стають одним із стовпів існування полінезійской цивілізації. Використовуються всі частини рослини - плоди, листя і кора. Ноні розповсюджується по всьому тихоокеанським регіону.

1769: Капітан Джеймс Кук зі своєю командою відкриває схожі на рай острова Таїті і зауважує, що ноні широко використовується тубільних населенням.

1955: Проводячи дослідження ананаса, доктор Ральф Хайніке виявляє корисні властивості рослини ноні. Результатом його дослідження стане створення цілої індустрії, яка покращить життя мільйонів людей.

1993: Ознайомившись з роботою доктора Хайніке, експерта в галузі харчової промисловості, Джон Водсворт вирушає на Таїті і підтверджує існування на цих островах рослин ноні, придатних для комерційного використання. Він розмовляє з місцевим населенням і представниками влади і проводить дослідження в бібліотеках в пошуках історичних документів. Він відкриває, що древні предания правдиві: всі результати досліджень вказують на те, що ноні володіє безцінним якостями.

1996-2011: Поєднання передових знань в галузі харчової промисловості, ділового підходу і маркетингової політики дозволило закласти фундамент революційно нового підприємства - Tahitian Noni International. Сьогодні Tahitian Noni International веде бізнес у більш ніж 70 країнах, з обсягом продажів більше 500 млн. доларів на рік. ...і це тільки початок!